CreditOn online půjčka - přihlášení, kontakt, recenze a zkušenosti

CreditOn

Tato společnost sídlí v Lotyšsku, ale již několik poskytuje nebankovní půjčky také v České republice. Také ji najdeme v Polsku, Dánsku a nebo dokonce Mexiku. Je Crediton prověřeným poskytovatelem finančních služeb, co je potřeba doložit a kolik přeplatíte. To vše a mnohem více se dozvíte v této recenzi. 

CreditOn"

Crediton recenze půjčky

Novým klienti mohou využít půjčky do výše 8 000 korun se splatností 30 dnů. Jistě vás mile překvapí, že její sjednání je zdarma a pokud vrátíte danou sumu včas nečekají vás žádné dodatečně poplatky. Tudíž zaplatíte pouze tolik kolik jste si vypůjčili. Druhou variantou je dlouhodobá půjčka do 20 000 korun, se splatností 12 měsíců.

Prodloužení půjčky

Půjčku si můžete v případě zájmu prodloužit o 1 až 30 dnů, ale je nutné zaplatit poplatek za prodloužení. Více zjistíte po přihlášení do klientské zóny.

Výhody Crediton půjčky

  • první půjčka zdarma
  • rychlé vyřízení žádosti 

Nevýhody Crediton půjčky

  • nutnost doložit příjem
  • je nahlíženo do registru dlužníků
  • malá částka k zapůjčení

Crediton přihlášení do klientské zóny

Do klientské zóny se můžete přihlásit na oficiálních stránkách poskytovatele v pravém horním rohu. Zapomněli jste heslo? Klikněte ZDE.

Crediton kontaktní informace

Zákaznická linka: +420 222 200 523
07:00 - 18:00
email: [email protected]

Pohledávky: +420 222 200 510
08:00 - 17:00

Závěrem

Pokud hledáte první půjčku bez poplatků je to bezpochyby právě zápůjčka od společnosti Crediton. Využít ji můžete před výplatou a nebo na zaplacení složenek, ale buďte opatrní. I ten nejbezpečnější úvěr se vám může vymstít, pokud se k němu nepostavíte čelem. Je důležité, aby jste byli schopni dostatečně posoudit, zda se vám půjčka vyplatí, či nikoli. Zbytečně si nepůjčujte na věci, které nepotřebujete. V mnoha případech je lepší zatnout zuby a najít si k zaměstnání dodatečnou brigádu, která vám pomůže překlenout nepříznivou finanční situaci.


 

 

Copyright © 2018 Leadsor Czech Republic s.r.o., Husitská 107/3, Žižkov, 130 00 Praha 3, IČ: 05543533, SZ: C 265493 vedená u Městského soudu v Praze