Nebankovní půjčka


Ačkoli to vypadá, že získat půjčku v bance je čím dál jednodušší je to spíše naopak. Ano, je pravdou, že nás denně masírují reklamami typu: rychlá půjčka s úrokem od 3% a nebo úvěr bez podmínek atd. Na diváka to poté působí, že stačí přijít do banky vyslovit sumu a ta nám bude ihned vyplacena. Ve skutečnosti to ale tak nefunguje.


Nebankovní půjčkaPři návštěvě pobočky budete potřebovat více dokumentů a ne pouze občanský průkaz. Je nutné předložit výpisy z bankovního účtu. Výplatní pásky, které dokazují výši příjmu, potvrzení od zaměstnavatele a řadu dalších náležitostí. Žádost musí být poté posouzena a na základě toho získáte odpověď. V mnoha případech to je až několik dnů. Po absolvování celého procesu se velmi často stává, že je úvěr zamítnut.


Rychlá nebankovní půjčka
Není divů, že lidé raději vyhledávají finanční pomoc mimo banku. Kvůli vysokým nárokům nemají šanci na úspěch. Nebankovní půjčka může být velmi zajímavou alternativou. Hlavně pro klienty, kteří se dostali do registru dlužníků a nebo mají nestabilní příjem. Tyto společnosti se zaměřují hlavně na malé půjčky před výplatou, ale neznamená to, že zde nezískáte úvěr v řádech několika stovek tisíc korun na rekonstrukci bytu a nebo nákup automobilu. Procento schválených žádosti je mnohem vyšší než kdekoli jinde a proto velmi často uspějí i matky na mateřské dovolené, důchodci nebo lidé na sociálních dávkách. Každá nebankovní půjčka nemusí být samozřejmě férová, na to vám pomohou nezávislé srovnávače, kde jsou všechny nabídky pohromadě. Počítejte s vyššími poplatky, na druhou stranu máte šanci získat první půjčku zcela zdarma bez úroků.


XXLcredit.cz


Na co si Češi nejčastěji půjčují?
V nebankovním segmentu si nejčastěji půjčujeme v případech, kdy nás postihnou nečekané výdaje typu rozbitý počítač, pračka a nebo, když musíme doplatit nájemné a nebo účet za energie. Před vánocemi jsou to samozřejmě dárky a nebo velký nákup potravin. Dále na rekonstrukci a nebo na dovolenou v zahraničí. Rychlé nebankovní půjčky jsou využívány tisíci lidmi každý den, ale ne každého zajímá jejich splácení a to znamená velký problém. Nenechte tyto nesnáze zajít příliš daleko a řešte je včas než bude pozdě.


Kde ještě mohu žádat o nebankovní půjčku?
Nebankovní půjčku zíkáte např. i u PůjčkaSnadně.cz, VesmírnáPůjčka.cz a nebo třeba u EsoPůjčka.czHodnocení naší půjčky
Image

4.9/5 a ohodnotilo nás 3512 zákazníků

Doporučujeme

 

Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Leadsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.

 

Copyright © 2017 Leadsor Czech Republic s.r.o., Husitská 107/3, Žižkov, 130 00 Praha 3, IČ: 05543533, SZ: C 265493 vedená u Městského soudu v Praze