Online půjčka


Online půjčky jsou v České republice nyní mnohem regulovanější než k tomu bylo před rokem 2016. Zpřísnění zákonů vyřadila ze hry malé hráče, kteří neměli požadovaný kapitál 20 000 000 Kč.


Online půjčkaJe pravda, že zde bylo několik desítek tisíc subjektů, které poskytovali různé finanční služby a v celém sektoru byl opravdu guláš. V roce 2017 máme na našem trhu pouze několik společností. Jistě se vymítilo mnoho "pochybných půjček" ale mezi nimi byli jistě i ti poctiví, kteří na to doplatili.


Online půjčka v bance
Bankovní společnosti se už také zaměřili na poskytování úvěrů online, což je pro mnoho žadatelů příjemná zpráva. Bankovní služby nejsou určeny všem. Je nutné, aby jste doložili všechny své příjmy. Mnohdy také důvod a na co chcete tyto peníze použít. Nejvyšší šanci na úspěch má takový žadatel, který je stále zaměstnaný na dobu neurčitou a není ve zkušební době. Překážkou může být nízký příjem, který je velmi důvodem zamítnutí žádosti. Dalším zádrhelem je pokud se nacházíte v registrech dlužníků v tomto případě vám ve většině případech také úvěr nedají. Nejnižší šanci mají studenti, důchodci a matky na mateřské dovolené. Na druhou stranu dostanete férové podmínky typu předčasné splacení zdarma, poměrně přijatelné RPSN a úrokovou sazbu


XXLcredit.cz


Nebankovní online půjčka
Online půjčka u nebankovní společnosti je obvykle dražší, ale na druhou stranu mnohem dostupnější. Je určena lidem s nízkými příjmy a proto je tak vyhledávaná. Nejčastěji hledáme: půjčka bez registru a půjčka bez doložení příjmu. Tento typ úvěrů je v České republice nejoblíbenější. Další skupino jsou online půjčky před výplatou a úvěry na bydlení. Poskytovatelé, zde mají vyšší riziko toho, že jejich klient přestane splácet a díky tomu je úroková sazba mnohem vyšší než v bance.


Půjčka od soukromé osoby
Soukromí investoři velmi často lákají na to, že poskytnou úvěr úplně každému. To je sice možné, ale za takových podmínek, že se vám protočí oči dokola. Proto buďte opatrní a nechte si poradit od odborníků.


Kde ještě mohu žádat o online půjčku?
Online půjčku zíkáte např. i u MicroCredit.cz, HitPůjčka.cz a nebo třeba u AeroPůjčka.czHodnocení naší půjčky
Image

4.9/5 a ohodnotilo nás 3512 zákazníků

Doporučujeme

 

Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Leadsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.

 

Copyright © 2017 Leadsor Czech Republic s.r.o., Husitská 107/3, Žižkov, 130 00 Praha 3, IČ: 05543533, SZ: C 265493 vedená u Městského soudu v Praze