Půjčka bez doložení příjmu


Průměrná mzda činí téměř 25 tisíc korun. Bohužel se najde stále hodně profesí, které se k takovémuto číslu ani nepřibližují. Člověk, který vydělává 150 až 200 tisíc měsíčně průměrem opravdu velmi zamává, což si naši politici příliš neuvědomují. Je opravdu smutné, že i vysokoškolsky vzdělaní lidé mají mnohdy na výplatní pásce méně než je průměr. Takový učitel si vydělá ve skladu více než jako pedagog na základní nebo střední škole.


Půjčka bez doložení příjmuTím nechceme tvrdit, že manuální práce je méně cenná, ale člověk, který stráví studiem tak dlouhou dobu by měl mít vyšší mzdu. Například v Německu dostávají kantoři kolem 3 000 - 3 800 euro, což je obrovský rozdíl. Minimální mzda v České republice činí 11 000 Kč. S tím je pro mnoho lidí velmi těžké vyžít ještě k tomu, když se jedná o rodinu s dětmi. V případech, kdy přijdete o zaměstnání se může hodit půjčka bez doložení příjmu, která může ulevit napjatému rozpočtu.


Půjčka bez registru ihned na účet
Matky na mateřské dovolené, důchodci a nebo studenti mohou velmi těžko dokládat nějaké příjmy. Nejvyšší šanci mají na půjčku bez doložení příjmu do 10 000 Kč. Pokud chcete žádat o vyšší částky bez toho, aby bylo nutné uvádět údaje o zaměstnavateli připravte se na to, že budete muset ručit nemovitostí a nebo mít alespoň ručitele. Peníze lze získat přímo na ruku a nebo vám bude hotovost převedena na bankovní účet. Problém mají i taková klienti, jenž jsou v zaměstnání jen krátkou chvíli "ve zkušební době". Banky těmto žadatelům odmítají půjčit, ale mimo ni jistě šanci máte.


XXLcredit.cz


Nebankovní půjčka ihned na účet
Rychlá půjčka bez doložení příjmu je stále populární, ale už není tak jednoduché jí získat. Potvrzení o příjmu většinou vyžadují soukromí investoři, ale u nich může být půjčka velmi riziková. Dávejte si pozor na vysoké poplatky předem. Úvěrovou smlouvu si přečtěte raději několikrát a pokud nebudete něčemu rozumět nepodepisujte ji.


Kde ještě mohu získat půjčku bez doložení příjmu?
Půjčku bez doložení příjmu zíkáte např. i u PůjčkaSnadně.cz, DánskáPůjčka.cz a nebo třeba u EsoPůjčka.czHodnocení naší půjčky
Image

4.9/5 a ohodnotilo nás 3512 zákazníků

Doporučujeme

 

Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Leadsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.

 

Copyright © 2017 Leadsor Czech Republic s.r.o., Husitská 107/3, Žižkov, 130 00 Praha 3, IČ: 05543533, SZ: C 265493 vedená u Městského soudu v Praze