MasterCredit - půjčky bez registru a solusu

Půjčka online bez registru

Dluh českých domácností roste už od roku 2016, nejvíce si půjčujeme na bydlení. Z celkové dlužné částky to jsou asi tři čtvrtiny. Spotřebitelské úvěry přesáhly v dubnu 2024 hranici 233 miliard a tudíž jsou o 0,5% vyšší než než za měsíc březen. Nejvyšší procento tvoří pochopitelně hypotéky. Na druhou stranu mnoho průzkumů ukazuje, že čím dál více mladých lidí musí žádat o finanční pomoc mimo banku, protože díky nízké solventnosti jim bankovní domy nemohou vyhovět. Častým problém je registr dlužníků a tudíž je na místě nebankovní půjčka online bez registru.

Půjčka online bez registru

Co je to registr dlužníků?

Existuje několik druhů bankovních a nebankovních registrů. Nejznámější je registru dlužníků SOLUS. Jedná se o zájmové sdružení, které shromažďuje informace nejen nezaplacených půjčkách, ale můžeme sem zahrnout i telefonní operátory, leasingové společnosti a nebo dodavatele energií. Členské společnosti mají možnost nahlížet do těchto záznamů a v případě, že vaše platební historie není valná může vám být daný finanční produkt a nebo služba zamítnuta, či pozastavena. Velmi častým scénářem je, že mnoho klientů ani neví, že v systému figurují a dozví se to až poté, co jim zamítnou bankovní půjčku. Apelujeme na všechny dlužníky, buďte zodpovědní a splácejte své závazky včas.

XXLcredit.cz

Komu je půjčka bez registru určená?

Půjčka bez náhledu do registru dlužníků je určena těm, kterým banka nepůjčí. Nebankovní společnosti jsou většinou benevolentnější a dokonce i člověk, který se opozdil se splátkou zde může obdržet finanční injekci. Nejčastěji o ni žádají lidé s nižšími příjmy jako jsou důchodci, nezaměstnaní a nebo maminky na mateřské dovolené.

Potřebuji velkou půjčku bez registru, malá mi nepomůže

Nejčastěji se setkáte s malou půjčkou před výplatou, ale nebankovní společností již poskytují i větší sumy, které přesahují hranici 100 000 Kč. Dejte si pozor na výši RPSN a úrokové sazby. Smlouvu, kterou se chystáte podepsat si nejdříve důkladně pročtěte.

 

 

Copyright © 2024 Leadsor Czech Republic s.r.o., Husitská 107/3, Žižkov, 130 00 Praha 3, IČ: 05543533, SZ: C 265493 vedená u Městského soudu v Praze