MasterCredit - okamžitá půjčka pro nezaměstnané

Rychlá půjčka pro nezaměstnané

Absolventi, matky po mateřské dovolené, lidé, kteří přesáhli hranici padesáti let. Všichni zmínění mají něco společného a to je to, že mají problémy s tím najít si slušné zaměstnání. Volných pozic stále přibývá, ale zaměstnavatelé si vyberou jen toho, kdo už má v daném oboru nějaké zkušenosti. I lidé bez příjmu musí platit složenky a živit své děti. Kdo jim pomůže v případě finanční tísně? Může být rychlá půjčka pro nezaměstnané řešením a nebo nám pouze uškodí?

Rychlá půjčka pro nezaměstnané

Půjčky pro nezaměstnané ihned na účet

Jak by mohl nezaměstnaný získat půjčku, když nemá žádný příjem? Pokud se jedná pouze o přechodné období má šanci i tato riziková skupina. Co budete potřebovat k vyplnění žádosti? Připravte si Občasný průkaz, mobilní telefon a číslo bankovního účtu, kam bude převedena částka v případě schválení úvěru. Po úspěšném odeslání formuláře vás bude kontaktovat operátor daného poskytovatele a sdělí vám veškeré bližší informace s kalkulací. Následně je na vás, zda si půjčku vezmete nebo ne. Smlouvu lze ztvrdit sms podpisem a nebo fyzickým ujednáním. Peníze by měly být převedeny obratem na váš účet.

Půjčky mimo banku pro nezaměstnané

Lidé bez práce si mohou požádat o půjčku pouze u nebankovních společnostech, banky tuto možnost nenabízejí. Nebankovní půjčka je určená nezaměstnaným, ale i lidem, kteří se nacházej ve zkušební době.

XXLcredit.cz

Kolik si mohu půjčit když jsem nezaměstnaný

Otázkou je o jak velkou sumu žádat, aby jste uspěli. Nejvyšší šanci máte na krátkodobý úvěr do 10 000 Kč. Díky nižší částce se vaše šance na obdržení peněz zvyšují a dokonce není vyžadované doložení jakýchkoli příjmů.

Dlouhodobé půjčky pro lidi bez zaměstnání

Lze získat i vyšší částku s delší dobou splatnosti než je 30 dnů? O půjčku sice žádat můžete, ale pravděpodobnost úspěchu je mnohem nižší.

Aktualizace: Díky novele zákona již musí poskytovatelé po všech žadatelích vyžadovat doložení příjmů.

 

 

Copyright © 2018 Leadsor Czech Republic s.r.o., Husitská 107/3, Žižkov, 130 00 Praha 3, IČ: 05543533, SZ: C 265493 vedená u Městského soudu v Praze