Cool Credit - zkušenosti klientů, kontakt a přihlášení do klietsné zóny

Cool Credit

Česká společnost Cool Credit s.r.o. poskytuje nebankovní půjčky už nějaký ten pátek. Jak si na našem trhu vede? Jak velký obnos můžeme získat a co je nutné doložit, aby nám mohla být půjčka schválena. 

Cool Credit

Nepříznivou finanční situaci můžeme řešit mnoha způsoby. Najít si lépe placenou práci, vypomáhat na stavbě po konci pracovní doby a nebo sáhnout po půjčce. Co si budeme povídat, většina z nás si vybere to nejrychlejší řešení tím je úvěr. Finanční prostředky vám pomůže získat společnost Cool Credit, která se zabývá půjčkami před výplatou. Jako nový klient můžete obdržet až 8000 korun na 30 dnů s vyplacením ihned na bankovní účet. 

Co musí klienti splňovat

  • o půjčku mohou žádat občané ČR a lidé s trvalým pobytem na území České republiky
  • věk minimálně 18 let
  • vlastní bankovní účet
  • pravidelný měsíční příjem 

Postup, jak získat peníze

Je to velmi jednoduché, stačí si v tabulce vybrat sumu, domu splatnosti a kliknout na tlačítko "Chci půjčku". Následně vyplňte formulář s kontaktními údaji a odešlete jej. Na mobilní telefon obdržíte SMS kód, kterým žádost potvrdíte. Posledním krokem je zaslání verifikačního poplatku ve výši 1,- aby bylo jasné, že se skutečně jedná o vaše bankovní konto. Poté budou finance převedeny na váš účet a vy je můžete použít na cokoli budete chtít.

Cool Credit zkušenosti klientů

Půjčka Cool Credit je velmi dobře hodnocena. Potvrzuje to mnoho uživatelských recenzí na internetu. Můžeme s klidem říci, že se jedná o bezpečnou půjčku, ale pozor! Každý úvěr je bezpečný do té míry jak jste spolehliví vy. Především záleží na nás, zda splácíme včas a dostojíme svým finančním závazkům.

Cool Credit přihlášení

Pro přihlášení do uživatelské sekce využijte oficiální stránku poskytovatele. Do pravého horního rohu stačí napsat váš email a heslo, které jste si zvolil/a v žádosti o půjčku. Pokud jste zapomněli heslo klikněte ZDE.

Cool Credit a splátkový kalendář

Problémy se splacením půjčky řešte ještě předtím než nastanou. Pomoci může prodloužení splatnosti a nebo individuální splátkový kalendář. 

Cool Credit kontakt

COOL CREDIT, s.r.o.
Václavské náměstí 841/3
Nové Město, 110 00 Praha 1
IČ: 02112621

Telefon: +420 226 219 946
Email: [email protected]

Zákaznická podpora:

Po – Pá: 07:00 – 19:00
So – Ne: 10:00 – 16:00

Oddělení pohledávek:
Po – Pá: 08:00 – 18:00


 

 

Copyright © 2018 Leadsor Czech Republic s.r.o., Husitská 107/3, Žižkov, 130 00 Praha 3, IČ: 05543533, SZ: C 265493 vedená u Městského soudu v Praze