Půjčka na auto


Nákup na splátky je v České republice čím dál častější. Většinou se jedná o spotřebiče do domácnosti jako je například myčka, pračka a nebo televizor. Cena těchto věcí většinou nepřesahuje hranici 20 000 Kč.


Půjčka na autoMůže to vyřešit rychlá půjčka, ale obvykle jsme schopni dát takovou sumu dohromady na místě. Financování vozu už tak jednoduché není, protože ne každý disponuje tak velkou částkou, aby si mohl dovolit vlastní automobil. Půjčka na auto je možná u bankovních, ale i nebankovních společností.


Půjčka na auto v bance
Mnoho bank poskytuje úvěry, které jsou přímo určené na financování nového a nebo ojetého vozu. Pokud uvažujete o půjčce doporučujeme vyzkoušet tyto instituce jako první. Získat můžete výhodné podmínky typu nízkého úroku a předčasného splacení zdarma. Nynější kvalita je na vysoké úrovni a proto se nemusíte obávat žádných problémů. Není na škodu se při splácení půjčky pojistit v případech, že nebudete schopni zaplatit a nebo přijdete o práci.


XXLcredit.cz


Nebankovní půjčka na auto
Pro klienty, kteří potřebují nový vůz, ale dostali se do registru dlužníků nebo mají nižší příjem je určená nebankovní půjčka na auto. Ale pozor, ne každý takovýto úvěr je výhodný. Důkladně zvažte, zda se vám půjčka mimo banku vyplatí. Čeká vás vyšší úroková sazba, RPSN a samozřejmě vysoké poplatky v případě, že nebudete plnit své povinnosti dlužníka.


Úvěr na auto - leasing
Další možností jak získat nový automobil je leasing. Tato finanční služba se rozděluje na více druhů. Tím prvním je takzvaný finanční a operativní leasing. Hlavním rozdílem je, že u finančního leasingu je po celou dobu splácení auto majetkem společnosti, která vám tuto službu poskytnula. Vlastníkem se stáváte až po úplném splacení celé částky. Operativní leasing je určený spíše pro velké společnosti, protože je zde leasingová firma vlastníkem vozidla i po ukončení smlouvy.

Výhodou leasingu je, že je v něm obvykle zahrnuté i povinné ručení, pojištění a havarijní pojištění. Samozřejmě je na vás jaký si zvolíte úvěrový produkt, ale nové auto si vybírejte jen u ověřených dealerů.


Kde mohu žádat o výhodnou půjčku na auto?
Půjčku na auto zíkáte např. u MicroCredit.cz, PůjčkaSnadně.cz a nebo třeba u AeroPůjčka.cz. Půjčit si můžete výhodně až 300.000 Kč se splatností až 72 měsíců.Hodnocení naší půjčky
Image

4.9/5 a ohodnotilo nás 3512 zákazníků

Doporučujeme

 

Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Leadsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.

 

Copyright © 2017 Leadsor Czech Republic s.r.o., Husitská 107/3, Žižkov, 130 00 Praha 3, IČ: 05543533, SZ: C 265493 vedená u Městského soudu v Praze