Nebankovní půjčka ihned

Nebankovní půjčky bez registru a potvrzení příjmu

Ačkoli nás bankovní společnosti lákají na nízké úroky a celou řadu výhod realita bývá obvykle úplně jiná. Nejčastěji slýcháváme úrok již od 4%, ale jasné "do" se dozvíme až na pobočce. Většina bankovních úvěrů je opravdu výhodnějších než ty mimobankovní, ale na druhou stranu jsou nebankovní půjčky bez registru a potvrzení příjmu mnohem dostupnější.

Nebankovní půjčky bez registru a potvrzení příjmu

Nebankovní půjčky, vyplatí se?

Stále více lidí řeší problémy s financemi. Stačí, když nevyjdou s výplatou a nebo je překvapí nečekaný výdaj v podobě vyteklé pračky a nebo rozbité televize. Bankám se nevyplatí půjčovat malé částky a proto se musí poohlédnout někde jinde. Dejte si na čas a vybírejte s rozvahou. Je pravdou, že nároky na získání nebankovní půjčky splní téměř každým. Není nutné dokládat své příjmy a ani není nahlíženo do registru dlužníků SOLUS. To je sice hezké, ale právě proto by jste měli být o něco opatrnější. 

Půjčky bez registru a solusu ihned na účet

Negativní zápis v registru dlužníků může být velmi zrádná věc, kord, když si žádáte o úvěr, hypotéku a nebo pouze pronájem bytu či domu. Velmi často se stává, že tito klienti nezískají danou službu pouze proto, že opomněli jednu splátku a nebo úhradu mobilních služeb.

Kde sehnat půjčku bez doložení příjmu?

Půjčku bez příjmu najdeme nejčastěji o nebankovních společností a nebo vám ji mohou poskytnout soukromí investoři. Ale velmi často se jedná o "lichváře" jenž po vás budou následně vyžadovat minimálně dvojnásobek půjčené částky.

XXLcredit.cz

Výhody půjček bez doložení příjmu

  • nemusíte otravovat svého zaměstnavatele, aby vám potvrdil potvrzení o příjmu
  • celý proces lze vyřídit online
  • není nutný výpis z bankovního účtu ani výplatní pásky
  • peníze mohou získat i lidé, jenž nejsou zaměstnaní a nebo matky na mateřské dovolené

Nevýhody půjček bez doložení příjmu

  • v bankovním sektoru vám bez příjmu nepůjčí
  • riziko dluhové pasti
  • vysoké RPSN a úroková sazba
  • nízká doba splatnosti
  • vysoké poplatky

Pozor, dle novely zákona jsou všichni poskytovatelé nebankovních půjček nuceni vyžadovat po klientech doložení příjmů.

 

 

Copyright © 2024 Leadsor Czech Republic s.r.o., Husitská 107/3, Žižkov, 130 00 Praha 3, IČ: 05543533, SZ: C 265493 vedená u Městského soudu v Praze