CreditPortal zkušenosti, recenze, přihlášení a kontakt do klientské sekce

Creditportal

Na první pohled vypadá společnost Creditportal jako klasický nebankovní poskytovatel rychlých půjček, ale liší se řadou služeb, na které se podíváme v tomto článku. Jak o úvěr požádat a co je nutné předložit pro to, aby byla vaše žádost posouzena kladně. Na co si dát pozor, když žádáme o finanční služby a mnohem více.

CreditPortal"

Budete potřebovat

  • věk minimálně 18 let
  • mobilní telefon
  • emailovou schránku
  • mít splacené veškeré půjčky u Creditportalu
  • platný doklad totožnosti
  • stálý příjem

Online půjčka Credit 30

Bezhotovostní půjčka do 30 000 korun na 5 až 30 dnů. Veškeré poplatky naleznete přímo na stránkách poskytovatele. Úvěr můžete využít kdykoli. Je jedno, zda čekáte na výplatou a nebo musíte zaplatit složenku po splatnosti. 

Bezhotovostní půjčka Credit 365

Hledáte malou půjčku, ale 30 dnů je na splacení málo? Pomocí půjčky Credit 365 vám bude vyplaceno až 30 000 korun na 12 měsíců s měsíční splátkou.

Hotovost na čerpacích stanicích

Nemáte bankovní účet a nebo si jej nemůžete založit? Nevadí, právě pro vás je připravena hotovostní půjčka, která vám bude vyplacena přímo na čerpacích stanicích společnosti EuroOil. Nemusíte mít obavy, že budete muset dojíždět daleko, protože má tato společnost více než 190 čerpacích stanic po celé republice. Velkou výhodou je, že hotovost můžete získat na ruku i o víkendu.

Půjčka po telefonu

Nechcete vyplňovat formulář a nebo si nevíte s něčím rady? Zažádejte o půjčku po telefonu na čísle: 222 209 011.

Refinancování s Creditportalem

Ve vašem klientském profilu můžete požádat o refinancování půjčky. Pokud chcete vědět více obraťte se přímo na operátory společnosti Creditportal.

Creditportal a zkušenosti klientů

Zkušenosti s touto firmou jsou různé. Někdo ji doporučuje, jiní by si zde už nepůjčili. Pokud se chcete vyhnout problémům stačí když dodržíte základní náležitosti a splatíte půjčku včas. Pokud víte, že nejste schopni celou sumu uhradit v dohodnutou dobu kontaktujte ihned poskytovatele služeb a domluvte se na individuálním řešení formou splátkového kalendáře.

Creditportal přihlášení do klientské sekce

Přihlášení probíhá pomocí telefonního čísla v pravém horním rohu na titulní straně webu Creditportal.

Kontaktní informace

CreditPortal, a.s.
IČO: 05561302
Argentinská 286/38,
Praha-Holešovice,
PSČ 170 00
email: [email protected]
tel: 222 209 011

 


 

 

Copyright © 2018 Leadsor Czech Republic s.r.o., Husitská 107/3, Žižkov, 130 00 Praha 3, IČ: 05543533, SZ: C 265493 vedená u Městského soudu v Praze