Půjčka ihned


Studie ukazují, že o půjčku ihned nežádají pouze sociálně slabší skupiny, ale i lidé ze střední a vyšší třídy, jejichž měsíční příjem přesahuje hranici třicet tisíc korun. Nejčastěji si půjčujeme na nové spotřebiče, rekonstrukci bytu, splacení starších půjček, na potraviny a nebo na financování automobilu. Finanční částky nejsou nikterak malé, naopak, u většiny klientů přesahují 10 000 Kč. Čtvrtina dlužníků v České republice dluží bankovní či nebankovní společnosti více než 50 000 Kč a zbylých 15% více než 100 000 Kč.


Půjčka ihnedDrobné půjčky vypadají na první pohled velmi výhodně, ale mohou vás zatížit mnohem více než sta tisícové sumy. Protože si mnoho poskytovatelů účtuje velmi vysoké poplatky pokud nezaplatíte včas. Na to by si měl dát každý zájemce o úvěr velký pozor. Dlouhodobé půjčky ihned zatíží rodinný rozpočet na dlouhou dobu, v mnoha případech na několik let. Je dobré být pojištěný, protože může nastat doba, kdy přijdete o zaměstnání a nebudete schopni splácet.


Alternativní půjčka ihned
Možná jste slyšeli o takzvaných P2P půjčkách ihned. Z angličtiny Peer to peer lending, jedná se o takzvané sociální půjčky, kde lidé půjčují lidem. Jak to funguje? Stránky jako Zonky.cz nebo Bankerat provozují prostředí, kde se střetávají investoři a zájemci o půjčku. Můžete si vybrat, jako investor získáte roční zhodnocení do 2-8% a pomáháte ostatním lidem, aby získali hotovost na projekt či produkt. Pokud usilujete o úvěr zadáte poptávku a poté počkáte na její vyhodnocení. Velkou výhodou je, že můžete získat levnější úvěr než nabízí banky a to dokonce od 3,99%. Problémem může být pokud se nacházíte v registrech dlužníků a máte zde negativní záznamy. Klienti, kteří jsou v exekuci a nebo insolvenci bohužel šanci nemají.


XXLcredit.cz


Nebankovní půjčky
Pokud vám nepůjčí v bance můžete vyzkoušet nebankovní úvěry. Tam v některých případech nevadí ani registr a velkou výhodou je, že je tato půjčka ihned velmi rychlá a spolehlivá. Nevýhodou jsou vyšší poplatky za poskytnutí a vedení.


Kde ještě mohu získat půjčku ihned?
Půjčku ihned zíkáte např. i u MicroCredit.cz, MalaPujckaIhned.cz a nebo třeba u MiláPůjčka.czHodnocení naší půjčky
Image

4.9/5 a ohodnotilo nás 3512 zákazníků

Doporučujeme

 

Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Leadsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.

 

Copyright © 2017 Leadsor Czech Republic s.r.o., Husitská 107/3, Žižkov, 130 00 Praha 3, IČ: 05543533, SZ: C 265493 vedená u Městského soudu v Praze